אודות קרב מגע ישראל

קרב מגע ישראל התחיל משחר האדם הראשון ממקום של הגנה עצמית על בסיס רפלקסים טבעיים של האדם כהגנה, היחלצות והכנעה

השיטה התפתחה בשנת 1985

במתן מענה רחב יותר לכלל המעוניינים ללמוד וכן שימוש בכלים לצורך הכנעה והתקפת היריב ובאופן מקצועי וטכני . מייסד ומפתח שיטת "קרב מגע ישראל" גרנד מאסטר דר' דרור שלום דן 10, החל את הכשרתו לאומנויות לחימה בגיל שש בג'ודו גאוג'יצו ובקרטה. יכולותיו יוצאות הדופן הובאו להערכה מגיל צעיר וכן בצבא כאשר שירת ביחידה עלית וזכה גם שם לשבחים רבים על ידי קצינים בכירים אשר אפשרו לו להכשיר יחידות מיוחדות בתחום ההגנה העצמית. כבוגר הוא למד אומנויות לחימה באוניברסיטת ריושינקן ביפן במשך חמש שנים, שם למד קרטה בשיטת אוקינאווה גוג'ו ריו כיום מחזיק בדרגה של דן 8 בשיטה זו ובתואר "המדריך הראשי של התאחדות הקראטה של גוג'ו ריו בישראל".
הוא זכה למספר רב של תעודות ותארים בין לאומיים לאורך השנים והוכר כמאמן בכיר לאמנויות לחימה מאז 1985.
גרנד מאסטר שלום, בילה את שירותו בצבא ביחידות מיוחדות בצה"ל. ושירת ישירות תחת המנטור שלו, אלוף עוזי דיין. כשהיה באגף המדריכים הראשי הוא זכה לשבחים רבים מצד קצינים בכירים ומפקדי אגודות שונים הנוגעים לקרב-מגע ולהגנה עצמית. כיום, מסטר שלום עדיין פועל במסגרות שונות ומכשיר יחידות מובחרות בצה״ל.

יותר מ- 3000 מדריכים בישראל ובכל רחבי העולם

גראנד מסטר שלום החליט לפתח דרך חכמה ויעילה יותר להגברת הביטחון והגנה עצמית ולפתח את קרב מגע ישראל. ששמה דגש בלימוד ופיתוח יכולות הגנה עצמית והכנעת היריב תוך שימוש בכול אמצעי אפשרי, ובטכניקות מהירות ויעילות, שמטרתם לתת מענה למצבים שכיחים שיכולים להתרחש כאשר האדם מותקף על ידי גורמים המסכנים את ביטחונו האישי או הסובבים אותו , שיטה שבה הדגש הוא "שכול אחד יכול" ו"אין חוקים" לא משנה מה המצב הפיזיולוגי שלך.
במהלך השנים הוא קיבל תארים ופרסים בינלאומיים רבים. וקיבל הכרה כמאמן בכיר להכשרת מדריכים ומאמנים ע"י מנהל החינוך התרבות והספורט הישראלי, צה"ל, המשטרה ומשרד החינוך בישראל. גרנד מאסטר שלום נסע בכל רחבי העולם למקומות כמו אירופה, סין, יפן וארצות הברית בכדי להכשיר וללמד מדריכים וכדי להכשיר וללמד את רזי השיטה , הוא הכשיר יותר אומנויות לחימה. הוא הכשיר יותר מ -3000 מדריכים ומאמנים בשיטת "קרב מגע ישראל" בכל רחבי העולם.
כיום הוא עוסק בפיתוח פרויקטים שונים של קהילה בהתנדבות ובעידוד מסגרות שונות לתמיכה נפשית ופיזית.

כתב מינוי ראש מדור קרב מגע ולחימה טקטית בבה"ד 1

דר'(G.M) דרור שלום
נשיא ארגון "קרב מגע ישראל"
מונה לאחרונה לקדם את התחום בצה"ל בכלל ובפרט בבית ספר לקצינים בה"ד 1
לטובת הכנת והכשרת הלוחמים לאתגרים המשתנים וכשרותם בתחום "קרב מגע ישראל ולחימה טקטית" והכנת המפקדים לתפקידם בשדה הקרב

למה לסמוך דווקא עלינו

למה לסמוך דווקא עלינו

אחרי יותר מ- 30 שנה של עבודה ברחבי העולם, קרב מגע ישראל צבר קהל רחב של מתאמנים, והכשיר יותר מ- 3000 מדריכים ומאמנים. בגלל זה אנו מסוגלים לספק לכם את הניסיון והידע הטוב ביותר והרחב ביותר בתחום כדי ליצור את ההזדמנות הטובה ביותר להצלחה, כי ההצלחה שלך זה הניצחון שלנו 

  • 0 מדריכים
  • 0 מאמנים
  • 0 קורסים
  • 0 שנות נסיון

גלריית תמונות

ראשי > אודות קרב מגע ישראל

מידע והרשמה